O nás

Naše rodinná společnost je relativně mladá ve středu České republiky, ale byla založena a je spravována odborníkem v oboru elektro již 15let s vystudovanou vysokou školou.

Tyto zkušenosti jsou zárukou funkčnosti a kvality námi nabízených produktů.

Od ostatních společností, se odlišujeme tím, že si velice zakládáme na kontaktu s klientem a chceme to pro naše zákazníky udělat co nejjednoduší za co nejnižší ceny. S naší online nonstop podporou dokážete vyřešit jakýkoli problém.

Můžete volat kdykoliv a ihned se pokusíme poradit a vyřešit Vaše přání.

Nabízíme i montáže zabezpečovacích systémů, ale chceme jít i co nejlevnější cestou pro naše zákazníky, tak po předchozí dohodě, můžeme spolu vyplnit dotazník, kde si řeknete jednotlivá nastavení zabezpečovacího systému, jako např. telefonní čísla, odložení alarmu a my dále samozřejmě spárujeme čidla, nastavíme zóny apod., a to vše zdarma.

Věříme, že budete s našimi produkty a službami velice spokojeni a doporučíte nás i Vašim známým.

Spokojený zákazník je naším cílem.

Jestli váháte, klidně dopředu zavolejte, nebo napište co by jste chtěli vědět do online chatu tady na našich stránkách v pravé dolní části.

Těšíme se na spolupráci.

Jestliže nevyužijete naše služby, nic se neděje, hlavně buďte zdraví a žijte v bezpečí:)


T-life s.r.o. - koneczlodejum.cz

Medlešice 14, Chrudim


Kontakt:

Technická podpora: +420 605 237 900

Michal Taraba


Odbyt a sklad: +420 774 025 637

Andrea Tarabová


IČ: 08149712
E-mail:  obchod@koneczlodejum.cz
www: www.koneczlodejum.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci králové, pod spisovou značkou C 43844.


Statutární orgán:
jednatel Bc. Michal Taraba

Jsme držiteli:
Koncesní listiny k poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
Živnostenského listu
na koupi zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Živnostenského listu
pro výrobu, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
Živnostenského listu montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
– Živnostenského listu 
ostraha majetku a osobCertifikace

Proč je potřebné dbát na používání certifikovaných komponentů instalovaných certifikovanou firmou?  Laik zpravidla nedokáže rozeznat, co mu prodávající nabízí a zda to bude funkčně vyhovovat ve všech případech, které se mohou v praxi vyskytnout. Zda má nabízený systém záložní napájení, jak je chráněn proti zamaskování detektoru apod. Také se o to starat nemusí, od toho jsou tu normy. Všechny nyní dodávané komponenty na našem trhu musí projít certifikací, která zkontroluje jejich vlastnosti.

Zatímco na necertifikované komponenty narazíte na trhu jen zřídka, necertifikovaných firem je hodně. Takže pokud váš dodavatel nemá potřebnou koncesi „Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob“, nevíte, za jeho zaměstnanci nebyli dříve trestaní. Nebo zda firma posílá své pracovníky na školení a udržuje jejich profesionalitu. Aby vám pozvaný technik vypracoval návrh na střežení domu, musíte mu jej celý ukázat. On vyhodnotí, kudy se zloději mohou snadno dostat, aby tyto cesty dokázal střežit. Opravdu víte, koho si pouštíte do domu?