Montáže

!Omlouváme se, ale s ohledem na současný stav, montáže neprovádíme, děkujeme za pochopení.

Nicméně, podle manuálu a s případnou naší pomocí po telefonu montáž zvládne úplně každý.

Nyní akce! Montáž Pardubice-Chrudim a okolí zdarma!!

Naše výjezdové stanoviště pro montáž a servis, do budoucna plánujeme rozšíření stanovišť.

Montáž a nastavení systému, je velice jednoduché. S naší nonstop podporou to zvládnete hravě samy, po koupi je možné vyplnit dotazník přednastavení systému a pak Vám stačí jen "spustit" systém u Vás. V případě jakéhokoli problému, stačí zavolat nebo napsat a ihned Vám obratem pomůžeme, kdykoliv.

V případě instalace základního setu zabezpečovacího systému (Alarmová jednotka, 1x pohybové čidlo, 1x dveřní/okenní senzor, drátová siréna u G30C) se účtuje základní sazba 1500kč do 20km od výjezdového stanoviště. V případě delší vzdálenosti se účtuje základní sazba 1500kč+12kč/km. V rámci motáže je samozřejmostí nastavení celého systému Vašim potřebám a ukázání funkcí..

Jestliže budete mít zájem o další příslušenství, vyplňte prosím krátký dotazník: http://koneczlodejum.cz/index.php?route=information/information&information_id=10

Podle těchto informací Vám dokážeme vypočítat relativně přesnou cenu. Celková cena se může s ohledem na složitost konkrétní montáže měnit, cena za montáž se platí po provedení montáže oproti montážnímu listu, který Vám předá montážní technik.

V případě instalace nad úroveň základního setu, se navíc za každou započatou půl hodinu práce účtuje 250kč.

Cena příslušenství je známa dopředu, cena materiálu k montážím, především vodiče k čidlům a lišty(v případě drátových senzorů) se bude počítat individuálně podle konkrétní montáže.

Zboží jako jsou např. zabezpečovací systémy, čidla apod., prodávané zde na eshopu, je třeba objednat standartní cestou přes tento Eshop a uhradit objednávku. Při objednávce prosím napište poznámku, že máte zájem i o montáž. Následně se Vám ozveme a objednané produkty přiveze technik přímo v den montáže k Vám.