Domy-firmy (Wifi + GSM)

 • 3 495 Kč

  5 495 Kč

 • Alarmový systém WIFI+GSM pro zabezpečení domáctností, kanceláří a další. Komunikuje přes SIM kartu a Wifi, ovládání alarmového systému je možné přes klávesnici alarmového systému, mobilní aplikaci(komunikuje přes Wifi nebo SMS), dálkovým ovladačem, případně lze dokoupit externí klávesnici s podporou RFID čipů, ideální pro ovládání dětmi. Panel podporuje např. připojení relé, pro dálkové ovládání spotřebičů, a další. Mobilní aplikace je v češtině. První spuštění a nastavení zabezpečovacího systému je velice jednoduché, k dispozici je podrobný manuál a samozřejmě nonstop technická podpora. Poskytujeme i možnost odborné montáže. ..
  • Kód výrobku: G90B
  • Dostupnost: Na skladě

  Dostupné možnosti

  Alarmový systém WIFI+GSM pro zabezpečení domáctností, kanceláří a další. Komunikuje přes SIM kartu a Wifi, ovládání alarmového systému je možné přes klávesnici alarmového systému, mobilní aplikaci(komunikuje přes Wifi nebo SMS), dálkovým ovladačem, případně lze dokoupit externí klávesnici s podporou RFID čipů, ideální pro ovládání dětmi. Panel podporuje např. připojení relé, pro dálkové ovládání spotřebičů, a další. Mobilní aplikace je v češtině. První spuštění a nastavení zabezpečovacího systému je velice jednoduché, k dispozici je podrobný manuál a samozřejmě nonstop technická podpora. Poskytujeme i možnost odborné montáže.


  Vlastnosti
  Jazyková lokalizace Zařízení má jazyk angličtinu, detailně popsáno v manuálu, veškeré funkce lze ovládat přes aplikaci která je v českém jazyce. Aplikace Carener2 je v češtině pro systém Android. (pro Iphone je zatím pouze v angličtině) Do budoucna se plánuje podpora češtiny i v samotném zařízení, upgrade se provede automaticky přes Wifi síť.
  Specifikace
  GSM frekvence 850/900/1800/1900Mhz
  Záložní baterie Po odpojení napájení systém funkční až 8h
  Baterie 3.7V 1000mAh lithium baterie
  Displej LCD
  Wifi 2,4G
  Záznam osobních zpráv 10s
  Napájení DC12V
  Spotřeba v pohotovostním režimu <200mA
  Hlasitost alarmu 110dB (siréna není součástí balení)
  Spotřeba při aktivním alarmu <300mA
  Frekvence externích čidel 433MHz
  Podpora bezdrátových čidel 100 senzorů
  Dosah bezdrátových čidel 100m v otevřeném prostoru
  Pracovní teplota –10°C to 40°C
  Vlastnosti a funkce
  Způsoby komunikace WiFi/GPRS
  Chráněné zóny 100 bezdrátových zón 8 drátových zón
  Alarmové volání a SMS - 6 skupin telefonních čísel - 6 skupin uživatelské aplikace
  Dálkové funkce systému - Uzamknutí systému (Arm) - Odemčení systému (Disarm) - Monitor - Mluvený rozhovor - Kontrola odemknutí a zamknutí systému
  Základní funkce - Indikátor LCD - Funkce ochrany heslem - 0-90 s. zpoždění alarmu a odložení uzamknutí - Ovládání pomocí mobilní aplikace - Reset továrního nastavení
  Aplikace pro ovládání Carener2
  Obsah balení
  Alarmový systém 1x
  Pohybový (PIR) senzor včetně baterie 1x
  Dveřní (okenní) senzor včetně baterie 1x
  Dálkový ovladač 2x
  Napájecí adaptér 1x